| marinutza a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei care se ocupa cu Avon. Sunt de curand reprezentant, mai precis, am dat o singura data comanda: marti pe 19 si am dat-o IEHD, deoarece era gratis pentru ca am avut comanda peste 130 lei. As vrea sa stiu mai multe detalii despre livrarea produselor. Banuiesc ca acum ar trebui sa imi vina comanda maine.(nu sunt din oras). Dar pe mine ma intreseaza mai multe detalii despre comanda normala, pentru ca de acum inainte nu imi voi permite sa dau comanda IEHD. As vrea sa stiu cat mai multe despre: modul de livrare (curier, posta), si in cat timp ajunge comanda, si alte lucruri pe care le consideranti mai importante. Va multumesc. O seara frumoasa tuturor happy!

3 răspunsuri:
| GeOrGiAnNA20 a răspuns:

Poti sa trimiti comanda la adresa ta si la sat dar asta te costa 7, 50 lei cred si vin in 2 zile.comanda normala vine in 7 zile. dar daca esti reprezentant poti intra pe site si acolo gasesti tot ce ai nevoie.

| ghetuvictorita a răspuns:

Eu sunt lider oriflame si caut fete care sa fie reprezentanti, de fapt mie imi place mai mult sa spun ca, caut fete care sa isi faca card de fidelitate prin care pot cumpara produse oriflame cu reducere intre 23 si 40%, mai ales ca se dau niste cadouri pentru noii inscrisi. Nr meu este 0761342716 sau mess serbanvictorita@yahoo.com my.oriflame.ro/viky, calalog curent, urmator jos in dreapta. la oriflame vine comanda acasa costa 7 lei,

| marinutza explică:

Considerati*

Si as vrea sa adaug, in cat timp de la data plasarii comenzii pe internet ajunge aceasta la domiciliul meu prin comanda normala, si daca aceasta este gratis, oriunde in tara, adica inclusiv la sat. Va multumesc