| veronyka_2646 a întrebat:

Salutare la totii, am gasit un sait pe care se poate cistiga premii dar nu stiu exact, saitul se numeste http://win-md.tk/users spuneti-mi va rog ce sa fac? aam toate punctele dar nu-i gasesc pe ei

2 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Eu nu cred in astfel de site-uri.Nu castigi nimic.La inceput si eu eram tentata de astfel de site-uri insa mi-am dat seama ca sunt niste prostii.Nu are rost sa iti pierzi timpul.Mi-a facut placere sa raspund intrebarii tale.O zi frumoasa!

| Kesi a răspuns:

Nu vei castiga nimichappymulti dintre noi am fost inscrisi pe astfel de site-uri, si nu mai castigat nimic.Site-urile astea sunt creeate doar pentru publicitate.N-are rost sa mai incerci.Te pacalesti singurica. puphappybig grinlove struck