| dymyx a întrebat:

Salutare Tuturor.am nevoie de ajutorul vostru cei care se pricep in a face site-uri, vreau sa-mi fac un sait de socializare asa cam asemanator cum a fost si saitul de socializare faces.md.dar nu stiu pe ce sait se poiate de cumparat un domen,si hosting pentru a putea face un sait asemanator ca faces md, un sait de socializare! cine ma poate ajuta, imi spune, va rog foarte frumos!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Fa tu site ul mai intai ca hosting si domeniu gasesti de cumparat la o simpla cautare pe google. dar ala e abia ultimul pas

| DimLight a răspuns:

Si cum vrei sa-l faci? ori platesti pe cineva ori incerci sa iti pui un script de site altfel nu vad cum pentru ca nu ai cunostinte de asa ceva

| Brotacelul a răspuns:

Creaza-ti site-ul prin www.ucoz.ro - hosting-ul il ai gratuit, iar prin aplicatia lor I love uCoz poti primi si un domeniu gratuit pentru un an ( http://forum.ucoz.ro/forum/28-1237-1 )

| Janek21 a răspuns:

Din intrebarea ta am inteles ca nivelul tau de cunostinte este infim. Parerea mea este ca ai o cauza pierduta. Te sfatuiesc sa faci altceva mai productiv cu timpul tau.