| Dnu123 a întrebat:

Salutare,mă poate ajuta cineva cu o "îndrumare" spre cineva care lucrează la o firma care importă scule de top(milwaukee, hilti etc)

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Ma indoiesc ca am avea pe forum vreun importator de scule.
Iti recomand sa intri pe wesite-urile companiilor care fac distribuie de unelte si ii poti intreba ce te intereseaza.

3 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Firmele respective sunt deja in Ro au reprezentante, au contracte cu magazine ce le vind produsele.
Ce poti sa faci, este sa iti faci si tu un magazin, apoi iei legatura cu firmele astea si le vinzi produsele.
Dar de regula ei fac contracte cu firme care is deja cunoscute si pe care lumea le stie.
Dar poti incerca.
Nu importa nimeni scule de top, acele firme vin ele in Ro sa vinda.

| Ionfan2005 a răspuns:

Am eu o scula de top daca stii ce zic

| Buncy a răspuns:

Poti sa atasezi si Metabo - dar
Nu arunca banii degeaba, poate doar daca te dau banii afara din casa.
Sunt scumpe, piesele de schimb te rup. Chiar si la Makita.
Zeci de firme importa, si tot pe mana lui dorel ajung!