| MarIuzZ a întrebat:

Salutare!
Stie careva daca site-ul www.ssshoesss.ro este sigur? A mai cumparat cineva de aici? >:

Merci!:*

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| gabi554t a răspuns:

Daca vrei sa cumperi, intra prin link-ul meu de afiliat si ai reducere 10% la orice produs http://www.ssshoesss.ro/? ref=24kp9l4o

| trickystyle a răspuns:

Da este sigur.Si destul de ieftin.Sunt niste lucruri tare super de cumparat

| kuDos a răspuns:

Am cumparat eu dinste ghete lacoste care erau de o calitate foarte proasta turcesti sau chinezesti, le-am trimis inapoi si am pierdut pe transport 50 lei, NU RECOMAND