| cristianmol a întrebat:

Salutare stie careva vreun site cu care sa castigi bani? dar sa fie serios!

Răspuns Câştigător
| RobertoTo a răspuns:

Singurile site pe care chiar poti face bani sunt cele de videochat daca ai peste 18 ani bineinteles

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci? programare, webdesign, seo?

| AndreyBorona a răspuns:

Eu iti recomand marketglory, e cel mai simplu si placut, poti ajunge sa faci bani frumosi, dupa cateva luni se obsertva diferenta: http://www.marketglory.com/strategygame/Borona, eu joc de ceva luni si deja am facut ceva bani = referali si alte chestii care valoreaza destul de mult, dupa 5 luni ai sa vezi ca o sa castigi mult mai bine decat prostiile alea de clikuri.Bafta!

| AlyNDriftKing a răspuns:

Salut,uite aici:
http://www.tsu.co/MariusAlyN
Este gen Facebook doar ca scoti bani din el.
Acceseaza linkul pe care ti l-am dat, fa-ti cont si incepe sa dai cereri de prietenie, fa activitate (posturi, commuri, shareuri) si incearca sa ai cat mai multi followeri! Sper ca te-am ajutat.

| Mania1987 a răspuns:

Pai daca ai timp cateva ore sa postezi un link pe cateva zeci de forumuri poti castiga linistit intre 1si 10 euro pe zi (sau poate mai mult) cu http://xly.us/HABG9
Se castiga din afiliere: la fiecare 10 utilizatori adusi ai 1Euro.
Utilizatorii trebuie sa fie activi si evident reali :)
Postezi link-ul tau de afiliat pe cate forumuri sau alte site-uri si apoi astepti sa iti vina banii. Platile se fac in orice zi a lunii la minim 10 euro stransi.
Succes!

| raduraduuu a răspuns:

2parale.ro. E un site pe care trebuie sa faci reclama produselor cu care ești afiliat. Poti face reclama! a pe fb sau orice site sau blog ai tu. Daca cineva cumpăra produsul postat de tine tu primești comision. Înveți mai multe acolo.

| adela911 a răspuns:

Http://www.bluediamond.ro/invitatie/1019762 iti faci cont si vinzi online suplimente si tot felul de produse, daca mai inscri si alti oameni primesti bani la fiecare comanda care o fac ei

| D0r3l a răspuns:

Eu iti recomand MarketGlory pentru ca exista si dovezi de plata, si nu este scam...http://www.marketglory.com/strategygame/Trynda1

| Herestesan_Emanuel_1998 a răspuns:

Infrati pe linkul ăsta e 100% plătitor faci foarte multi bani nu vă mint am dovezi de retragere poti face 200 300 euro pe zi foar faci chestionare intra pe link si iti faci cont siteul e vechi si plateste Si eu am crezut că nu plateste dar cand am vazut că mi-a intrat 200 euro in paypal mi-a venit să mă dau cu capu de perete am 1 săptamână si am adupat in paypal 1200 euro https://kw-quiz.xyz/57036028181347315/