| AlleXuSS a întrebat:

Salutare, sunt si eu intr-o mare dilema acum cu perioada asta m-am abtinut sa mai fac comenzi de pe aliexpress si as vrea sa stiu daca a mai facut cineva comenzi in perioada asta pentru ca sincer sa fiu am ramas fara folii de protectie la telefon si de acolo le luam pe toate pentru toata familia. Nu stiu daca posta Romana mai livreaza in perioada asta produse din China, voi ce credeti?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Livreaza oricand, am comandat 3 articole din wish si unul din ele ajunge in 2 zile, restul mai astept putin - aliexpress tot din china face parte

| AlleXuSS explică (pentru mgtow):

Pai da am incercat sa caut pe goagle sa vad daca a mai facut cineva comenzi am cautat si pe site-ul de la posta Romana sa vad ceva detalii daca mai prelucreaza coletele externe si sunt intr-o mare dilema sa ma duc sa bag banii pe card sa fac comanda de pe aliexpress sau sa le cumpar din magazin cu pretul de 3-4 ori mai mare

| mgtow a răspuns (pentru AlleXuSS):

Comanda pe aliexpress chiar daca astepti 1 luna e mai bine asa

| AlleXuSS explică (pentru mgtow):

Pai aia e ideea eu pot sa fac comanda si acum dar nu sunt sigur daca o sa-l primesc din cauza postei.

| mgtow a răspuns (pentru AlleXuSS):

Ramane la posta daca nu vine, te duci dupa colet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AlleXuSS):

Mi-a adus posta colete pe toata perioada pandemiei

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Am primit ultimul colet prin martie, cand deja era grava situatia in China. Nu a fost nici o problema.
Am si acum comenzi care trebuie sa vina, e posibil sa intarzie, dar nu sunt blocate nicaieri.