| An0nim8 a întrebat:

Salutare. Știe careva un magazin de televizoare second hand în București?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

In bucur obor in magazin gasesti, de care televizoare vrei cu tub sau led lcd?

| An0nim8 explică:

Nu prea contează dacă e tub sau LCD... ceva ieftin sa fie laughing

| An0nim8 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Ce nume are magazinul?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru An0nim8):

Magazinul universal Bucur obor, esti din Bucuresti? imposibil sa nu il stii.

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Daca vrei LCD-uri foarte bune, cu garantie 2 ani, aproape noi ai www.superocazii.ro Pentru CRT-uri si LCD-uri ieftine vezi pe Olx.ro

| AdrianNiculescu a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Am eu un LCD Samsung SH de 94 cm diagonala, ca nou dar are ca aspect si functionare. Il vand ieftin. E negru complet.
Daca te intereseaza sunt din Bucuresti si poti suna la 0744344277

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru AdrianNiculescu):

Nu ma intereseaza. Am si eu. Pune l pe Olx nu pe TPU.