| anonim_4396 a întrebat:

Stie careva vreo unitate foarte ieftina(NU SECOND-HAND) care merge orice fel de joc ?

Răspuns Câştigător
| Cleudiu a răspuns:

Iti dau un sfat, nu te uita doar la pret, uitate si la calitate, caci daca iti iei unul de calitate prosata si ti se strica, iti mai iei unul tot asa, si mai bine iti iei unu bun de la inceput si o sa te tina si mai mult, asta e parerea mea

4 răspunsuri:
| traaaaance a răspuns:

Pai tu vrei si ieftina si sa mearga orice fel de joc? Nu exista asa ceva happy

| Cleudiu a răspuns:

Eu iti dau un sfat... nu te uita doar la pret, uitete si la calitate

| olix20 a răspuns:

Depinde ce intelegem fiecare prin ieftin ...ieftin poate fi si 110 lei dar si 250 de lei... unu sa mearga acceptabil ori ce joc undeva pe la 1400 de lei

| AlexanderKing a răspuns:

Nu vrei si un iphone 4, un mouse steel, un laptop Apple si un monitor hd /3d la 100ron?