| shonyyy a întrebat:

Salutare. Știe cineva un magazin de unde pot cumpăra încălțăminte Nike Adidas replica 1:1, calitate superioara. În dragonul rosu și Europa calitatea lasă de dorit... Sunt foarte multe persoane pe Facebook și olx care vând asa ceva, dacă ii întreb va dați seama că nu ar spune de unde își cumpără încălțămintea. Va mulțumesc!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu cred ca exista replica care sa fie si de calitate

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Depinde de banii care îi ai, ai da 800 lei pe o pereche originală? Cred ca nu.

| DanielDanny a răspuns:

Mai bine dai banii pe ceva bun odată pe an decat sa dai bani in fiecare luna pe lucruri de calitate proasta!

Am găsit unii cu 75% reducere de la 100lei la Deichmann! Urmărește reducerile! Eu mi-am învățat lecția, replicile/chinezăriile nu țin mai mult de o lună!

| 0k8 a răspuns:

Ce replici de calitate? sunt adidasi nike de 3 milioane ce mai vrei mai ieftin de atat pentru nike? daca vrei calitate ieftina cumpara veer daca nu iti poti permite logo or du-te in deicheman ca si acolo au adidasi ok, nu incerca sa pari ca ai daca nu ai.

| shonyyy explică:

Am mai avut replici, și chiar își fac bani! Replicile nu se fac după adidași de 300 lei, se fac la adidas ce depășesc 500 lei. Am
Nike replica de 3 ani și tot sunt mulțumit de ei. Deci revin la întrebare știe cineva de unde ii pot cumpăra în afara de Facebook olx sau alte site-uri? Mulțumesc