| Wannabe_3032 a întrebat:

A cumparat vreunul dintre voi de pe site-ul http://adidasi-online.ro? Daca da astept raspunsurile voastre aici...

Răspuns Câştigător
| Lara_8757 a răspuns:

Eu am cumparat. e un site bun, daca la asta te referi. ca majoritatea site`urile cu vanzare de haine, sunt ceva mai ieftine decat in magazine, cu livrare, cu tot ce vrei... singurul lucru nasol e cu marimile, dar daca iti stii exact marimea pentru fiecare firma, e ok

3 răspunsuri:
| XMyzue_1273 a răspuns:

A cumparat mama pentru fratele meu mai mic de acolo. E foarte bun, livrearea e foarte rapida, te sfatuiesc sa comanzi:*

pup:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am comandat si nu am fost deloc multumit. Acum singurul site de pe care mai fac comenzi online este www.tzoalego.ro

| Tzl a răspuns:

Eu am cumparat o pereche de adidasi Adidas Vespa la 254. Sunt o firma serioasa, cu care m-am inteles foarte bine la telefon.