| simona3272 a întrebat:

Buna!
Ce parere aveti despre hainele de la Zenda.ro
http://www.zenda.ro/products/type/Imbracaminte/Femei/Tri couri/page-45.html?
Sunt de calitate sau nu? ...site.ul e unul serios?
Va rog sa imi raspunda numai cei ce au cumparat de pe acest site... astept raspunsurile voastre.:)

Răspuns Câştigător
| Anddreee a răspuns:

Am comandat, site-ul este serios. Unele haine sunt de calitate, altele mai putin. Totusi eu am fost multumita.

| simona3272 explică (pentru Anddreee):

Hey! da-mi id-ul tau ca vreau sa ma ajuti cu ceva. daca vrei si vorbim mai detaliat acolo...in legatura cu acest site.

1 răspuns: