| GeorgeRzv a întrebat:

Salutare TPU

As merge si eu in capitala si as vrea sa-mi inoiesc garderoba... niste magazine faine de geci barbatesti imi puteti recomanda?

5 răspunsuri:
| Adelin25 a răspuns:

H&M,Berska,Pull & Bear, Zarra, New Yorker, FashonUp, Answer, Jack&Jones

| Adry05 a răspuns:

Intra si tu pe la toate si arunca un ochi la ce-ti place. Ce e fain pentru tine poate e urat pentru altii si tot asa. Gusturile nu se discuta (in unele privinte)

| MelissaAdela a răspuns:

Berska, H&M, Forever21, Zarra, NewYorker, LC Waikiki, Kenvelo, Takko