| Cristina1233 a întrebat:

Cu ce as putea sa-mi inoiesc garderoba in primavara aceasta? Specific ca am 14 ani!

Răspuns Câştigător
| CapsunicăBăă a răspuns:

Si eu tot 14 ani am! love struck

Pei... Fustite scurte, panatlonashi, maieuri `... Rochite cu imprimeuri florale thinking Depinde si d gusturile tale! :d

Gasesti multe lucuri dragute la magazinul " Kotton " din Vitan! :d [[ eu d acolo imi iau hainele >; d< ]]

Te pup!; xx

1 răspuns:
| Lea09 a răspuns:

Rochie din dantela,pantaloni evazati,volanele,bluze,tricouri,topuri scurte,un tricou simplu sau cu motive florare,se poarta negru,rosu,alb si parca si mov, la incaltaminte se poarta cele cu talpa ortopedica, sunt si foarte comode