| Danyel2000 a întrebat:

Salutare tpu.Se apropie anul nou si doresc sa cumpar petarde insa nu gasesc.Mentionez ca locuiesc in Tg-jiu si doresc sa cumpar fp3, circoblitz si petarde cu 3 focuri. Daca ma poate ajuta cineva sa imi zica de unde din tg jiu sa cumpar sau un numar de tell de la cineva din localitate sa lase mesaj.Si nu vreau sa vad mesaje cum ca sunt interzise.Imi asum raspunderea.

4 răspunsuri:
| BuLaNNNeL a răspuns:

De la tigani din piata mica. Pe sub mana. laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai te ai gandit ca de aia nu le gasesti, ca sunt interzise?

| Shimozukushiki a răspuns:

Omule...sincer... eu nu am mai văzut de vreo 2-3 ani, nici prin București care e capitală, darmite prin orașele astea mai mici

| AlexNdry a răspuns (pentru Shimozukushiki):

Pingu, nu inseamna ca daca tu nu ai vazut nu sunt happy