| PoisonKiss a întrebat:

doresc sa imi cumpar petarde grad 2(simple sau 3 focuri) in sibiu

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu da vrei id meu g_gaby60@yahoo.com

16 răspunsuri:
| IoanaAndrei a răspuns:

Te duci la piata mare si acolo sunt niste rrom care vand linguri, polonice si alte cele. Te duci la ei, incerci sa pari suspect si deodata le faci cu ochiul. Ei te vor recunoaste ca unul de-al lor. Si te duci si iti inchei afacerile, iei tot ce ai nevoie, poate chiar si pentru rude si prieteni.

| Broadband a răspuns:

Foarte tare frate. bv TILICAlaughing dau funda daca imi dati petarde pe messenger laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine crezi ca iti va da petarde pe funde?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din piata de vechituri pe 31 si dec

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine iti cumpara petarde pe funde?rolling on the floorrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine crezi tu ca iti va da tie petarde pe funda?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu gasesc petarde
de grad 2 de 5 focuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu petarde cu 1 foc dinalea mici si am si cu 5 focuri si am si unele la 10 lei cat sticla de jumate

| Orsay a răspuns (pentru anonim_4396):

As vreau eu din alea cat sticla de jumate...
cum pot sa te gasesc sau unde?big grin

| Orsay a răspuns (pentru anonim_4396):

As crea au daealea cat sticla de JUMATElaughing cum si unde te gasesc?

| Orsay a răspuns (pentru anonim_4396):

0754499249 nr meu daca mai ai sunama maine si cumpar si eu 1 2 3 depainde...big grin

| MineIsLikeABridge a răspuns:

La intersectia cu Traian Demetrescu si Tiglari sunt niste rromi, si intri si intrebi daca au petarde, ei vor iesi afara se uita daca ii politia pe acolo, dar mai bine intri cu spata, gandila de la scoala 13 cls7a ca aia is prieteni cu rromi aia au simple si cu3 focuri. da-mi adresa ta de messs prin mesaj.

| SnakeEys a răspuns:

Deci uite cobori la resita traversezi pana la cealalta statie (adica statia sa te intorci) si acolo o sa vezi o baba si ii spui "ai petarde" si o sa gasesti cutie cu 60 de petarde, 1 foc la 3 lei

| mady999 a răspuns (pentru SnakeEys):

Am luat si eu de la ea.Din pacate, are numai d-astea.

| RusuDaniel a răspuns:

Pentru petarde add rusu.daniel87