| BlueWiz a întrebat:

Salutare TPU, unde pot gasi si eu adidasii Nike Air Force 1, mid sau high top, bineinteles sa fie originali nu replici de pe net cu 100-120 de lei? (un magazin online ar fi bine venit), multumesc, dau funda!

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Sa fim seriosi la banii aia nu ai ce lua original, du-te la nike reprezentanta lor oficiala, mai bine cumperi din piata fake ca tin destul timp

| BlueWiz explică (pentru RAY):

Ma refeream ca nu vreau replici la pretul de 100-120 ..stiu ca sunt vreo 500 de lei dar nu gasesc undeva pe la 400.

| RAY a răspuns (pentru BlueWiz):

Da promoti nu sunt?

4 răspunsuri:
| Lupasliviu a răspuns:

Buna ziua,
Am gasit pentru tine un site bun de haine, incaltaminte...
http://hainefashion.eu/barbati_adidasi_originali/
Sarbatori Fericite sper ca te-am ajutat!

| BlueWiz explică:

Am gasit ..multumesc pentru ajutor!