| RrEe4 a întrebat:

Voi de unde va cumparati haine? Ma refer in special la baieti.

11 răspunsuri:
| Crouky a răspuns:

Eu imi cumpar din NewYorker, si alte magazine din oras big grin Bafta!

| MarianWLF a răspuns:

Pai eu mai merg prin Intersport, Decathlon, si ce mai imi pica in drum laughing

| sebby56 a răspuns:

Bershka,H&M, Zara, Pull and Bear, New Yorker etc..salutwinking

| AlexL28 a răspuns:

Eu cumpar in special din pull&bear ca sunt preturi mult mai corecte ca si in zara de exemplu si mai cumpar si online, uneori dupa okazii si tricouri personalizate de pe le trico.ro

Răspuns utilizator avertizat
| danutz9100 a răspuns:

De pe net, ies mult mai ieftin si calitate mai bune.

Imi cumpar din acest depozit: www.superpret.net + transport 18 lei oriunde.

De 150 lei te imbraci complet.

| ombladon112 a răspuns:

De pe kurtmann http://bit.ly/kurtmann1
Gasesti haine din bershka, pull and bear, zara, piazza Italia si multe alte firme la preturi destul de mici.

| PedoBarbie a răspuns:

Dintr-un tărâm de poveste: magazin.

| Prezidentul a răspuns:

De la supermarket, de firma sa fie. E de firma, e bune. laughing

| jolycris a răspuns:

Haine pentru baieti la preturi bune gasesti pe www.shoppingstar.ro

| ginaosar a răspuns:

Eu am luat haine de pe
https://dhaine.cabanova.com/

Sunt foarte bune