| RrEe4 a întrebat:

Voi de unde va cumparati haine? Ma refer in special la baieti.

11 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Dintr-un tărâm de poveste: magazin.

| MarianWLF a răspuns:

Pai eu mai merg prin Intersport, Decathlon, si ce mai imi pica in drum laughing

| Prezidentul a răspuns:

De la supermarket, de firma sa fie. E de firma, e bune. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| AlexL28 a răspuns:

Eu cumpar in special din pull&bear ca sunt preturi mult mai corecte ca si in zara de exemplu si mai cumpar si online, uneori dupa okazii si tricouri personalizate de pe le trico.ro

| ginaosar a răspuns:

Eu am luat haine de pe
https://dhaine.cabanova.com/

Sunt foarte bune

| ombladon112 a răspuns:

De pe kurtmann http://bit.ly/kurtmann1
Gasesti haine din bershka, pull and bear, zara, piazza Italia si multe alte firme la preturi destul de mici.

| danutz9100 a răspuns:

De pe net, ies mult mai ieftin si calitate mai bune.

Imi cumpar din acest depozit: www.superpret.net + transport 18 lei oriunde.

De 150 lei te imbraci complet.

| Crouky a răspuns:

Eu imi cumpar din NewYorker, si alte magazine din oras big grin Bafta!

| jolycris a răspuns:

Haine pentru baieti la preturi bune gasesti pe www.shoppingstar.ro

| sebby56 a răspuns:

Bershka,H&M, Zara, Pull and Bear, New Yorker etc..salutwinking