| maphiotul a întrebat:

Salut.
De pe ce site-uri mai cumparati haine?
Sa fie in afara de eMAG,fashiondays sau hervis.
Ma refer in special la haine sport daca stiti,tricouri, pantaloni, treninguri, pantaloni scurti sau blugi.
Mersii.

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Decathlon. După mine, sunt cei mai tari (tot ce e 2XL ca mărime la ei îmi vine "turnat"). Găsești la ei și chestii ieftine, dar și marfa de calitate, dar care, desigur, costa. Au și chestii elegante chiar, dar trebuie sa știi sa cauți.

| maphiotul explică (pentru cristi202):

Aici iti dau dreptate, si eu am tot xxL si la fel ce am luat de la ei corespunde numarul 100%
Dar fix ieri, aseara am fost la decathlon si nu am gasit nimic din ce caut de data asta

| cristi202 a răspuns (pentru maphiotul):

Pe site găsești mult mai multe, iar dacă descarci aplicația lor pe telefon, sunt chiar mult mai multe decat pe site. În magazin opțiunile sunt limitate.

| maphiotul explică (pentru cristi202):

Ok,o sa o descarc, nu e problemă

11 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Hanorace de aici: https://ro.factcool.com/
Calitate meh, la banii aia. Expediere foarte greoaie uneori. E mai ok Emag cu Easybox.

| maphiotul explică (pentru NoTurbinaNoGood):

O sa intru, da hanorace chiar saptamana trecuta mi-am luat doua de pe hervis
De la jack&jones

Gtb.sg e prea tare

| maphiotul explică (pentru AppleInc):

Ai chef de glume la ora asta vad ca

| aidarusu a răspuns:

Multe haine de la h&m sunt super faine. Daca vr ceva fain dar ieftin poți sa iei si dp aliexpress. Doar ca durează cv pana vin.

| maphiotul explică (pentru aidarusu):

H&m nu imi place absolut deloc, nu au nimic genul meu
De pe aliexpres ai cumparat vreodata? cum au preturile, cum e cu transportul?

| aidarusu a răspuns (pentru maphiotul):

Da am cumpărat. De preț depinde cât cauți. Daca cauți bine găsești preturi foarte bune. Dar înainte sa comanzi îți recomand sa te uiți la recenzii. Partea nasoala e ca în România dureaza 1-3 luni sa ajungă.

| maphiotul explică (pentru aidarusu):

1-3 luni? Las-o baltă atunci...
Si mai astept inca 3 daca fac retur si inca una pana imi primesc banii inapoi...
Sa fim seriosi
Ce recomandare bull *** e asta?