| Adylayo a întrebat:

Salutare tuturor, tot caut de ceva timp si incerc sa prind la PROFI un rotofei din colectia "primavara rotofeilor". si culmea, nu reusesc. a reusit cineva sa primeasca un rotofei? daca da va rog sa raspundeti si eventual sa-mi da-ti un mesaj privat, am o afacere interesanta pentru detinatorul rotofeiului MEU!

Daca cineva nu e interesat de "afacere", va rog sa-mi spuneti cei care aveti, din cate incercari ati reusit sa primiti un rotofei.

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| MariaMardare a răspuns:

De ani buni fac cumparaturi la profi, o singura data am castigat o jucatie mica de plus, cand a fost promotia cu masina... nu s-a stiut daca cineva a castigat-o sau era doar de ochii lumii, oricum bafta la rotofei big grin

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Mama mea a câștigat acum un an un pinguin la Profi.Stiu că trebuie să cumperi de o anumită suma și apoi te pune sa joci, sau nu știu, intri in concurs.Mai încearcă! Fa cumpărături multe de acolo.Succes!

| Anapanda a răspuns:

Eu am reusit sa castig un rotofei.