| TraficDeViSe a întrebat:

Caut admin/a pentru o pagina pe facebook....Este cineva interesat?! Daca da lasati-mi un mesaj privat!

8 răspunsuri:
| tracicus a răspuns:

Am un prieten ce cred ca vrea. despre ce e vorba?

| TraficDeViSe explică (pentru tracicus):

Pai o pagina care se cheama Te iubesc.Ma crezi? ....Si trebuie sa posteze maxim 25 de poze pe zi iar daca vrea poate mai multe.Dar am sa vorbesc cu el despre astea:d

| tracicus a răspuns (pentru TraficDeViSe):

Nu e genu cu "te iubescu" rolling on the floor trebuie sa il mituesti bine

| TraficDeViSe explică (pentru tracicus):

Pai mai am una cu Sa radem impreuna...

| tracicus a răspuns (pentru TraficDeViSe):

Banuiesc ca nu oferi renumeratie sau altfel de recompense

| TraficDeViSe explică (pentru tracicus):

Nu

| tracicus a răspuns (pentru TraficDeViSe):

Nu cred ca ii nebun, ii mai simplu sa isi faca singur pagina rolling on the floor

| rebelabela a răspuns:

Cate likeuri are pagina>?