| Ziser a întrebat:

Salutare tuturor! Un site decent de sneakeri/jordani/etc? Se poate si romanesc sau strain, doar sa aiba livrare in Romania.
Funda!

3 răspunsuri:
| MCRgurl a răspuns:

Sneaker Industry e cel mai bun.Sunt destul de scumpe produsele dar au lucruri de calitate.

| Ziser explică (pentru MCRgurl):

Pe footlocker am vazut aceleasi produse sau chiar mai multe decat pe SI si mai ieftine.

| MCRgurl a răspuns (pentru Ziser):

Foot Locker e site strain....normal ca sunt mai ieftine si mai multe.De ce mai intrebi daca stii de unde sa ii iei? Ca site romanesc Sneaker Industry mi se pare cel mai bun, asa ca pe acesta ti l-am recomandatwinking