| StefanCristiii a întrebat:

Salutare, vreau sa achizitionez o husa de pe site-ul Catmobile, ma puteti ajuta sa gasesc un Promo code? Ar trebuie sa se gaseasca ceva, orice leu economisit este bine venit big grin

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Daca nu gasesti pe cautand pe google inseamna ca nu exista. Iti dau un sfat. Tot ce gasesti pe site-uri este luat din china. Daca cauti putin pe aliexpress o sa gasesti huse asemanatoare si extrem de ieftine. Poti sa economisesti in felul acesta.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu vezi nici un promo code, inseaman ca acel site nu are nici un fel de reducere sau codur promotionale.
In plus, va trebuii sa iei in calcul si plata transportului, asa ca, mai bine mergi personal la magazin si-l cumperi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cod promo primești numai după plasarea anumitor comenzi. Mie mi-a dat un cod de 5% reducere pentru următoarea comanda după ce ulterior le-am scris feedback despre servicii.