| bettybetty a întrebat:

Hey lume.
Am comandat o husa de telefon de pe catmobile. Problema e ca vreau sa anuleze comanda si nu stiu cum. Cine ma poate ajuta? Este urgent...

Răspuns Câştigător
| gdsjdpUAS a răspuns:

Mail-ul îl citesc greu. Și eu am comandat de la ei. fa-ți curaj și sună!,, Buna ziua. As vrea sa anulez o comanda " dai datele și gata

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu se mai poate anula comanda degeaba i suni, trebuia sa te gîndesti inainte sa comanzi.

| bettybetty explică (pentru CristiDinBucuresti):

Erau mai multe identice pentru marca telefonului meu... numai ca erau amestecate și cu versiunea pro a telefonului, care e mai mare...

| gdsjdpUAS a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Cum să nu se poată? Se poate, dacă au apucat să o trimită o sa îți zică sa nu o ridici de la curier și gata, se redirecționează la ei

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru gdsjdpUAS):

Ok, sa incerce luni sa o anuleze

| gdsjdpUAS a răspuns:

Ia numărul de la,, contact" suni și anulezi. Cel mai rapid mod

| bettybetty explică (pentru gdsjdpUAS):

Le-am dat un mail cum ca aș vrea să anulez... dar până îl vad.
Imi e groază să sun

| bettybetty explică (pentru gdsjdpUAS):

Ok,încerc luni daca nu e prea târziu...că deja e sâmbătă și na... duminică nici atât

| bettybetty explică (pentru gdsjdpUAS):

Mi-au răspuns la mail și au zis că au anulat cu succes. Mulțumesc mult.
Data viitoare voi fi mai atenta...un cuvintele de 3 litere și mi s-a dus tot

| gdsjdpUAS a răspuns (pentru bettybetty):

Mail-ul îl citesc greu. Și eu am comandat de la ei. fa-ți curaj și sună!,, Buna ziua. As vrea sa anulez o comanda " dai datele și gata