| akex a întrebat:

Samsung P1000 Galaxy Tab sau Ipad 2? Voi ce ati alege?

4 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Eu aş alege iPad 2. Pentru că este Apple, şi pentru că este mai eficient.

| Rares_3460 a răspuns:

IPad 2. Pt ca este si mai mare si galaxy Tab-ul nu iti ofera chiar cam tot la ce te-ai astepta de la o tableta. Daca esti interesat in asa ceva, ar putea sa te intereseze si Motorola Xoom care din punctul meu de vedere este mai buna decat ipad2. Singurul lucru este ca, e adevarat, dar nu arata nici pe departe la fel de bine ca iPadu-ul. Dar daca totusi vrei sa astepti urmeaza sa se lanseze o tableta de la HTC si una de la Nexus, de la mama lor Google, si te asigur ca astea si cu android Honeycomb updatat asa incat sa nu mai fie anumite Bug-uri care momentan sunt destul de stresante pe tabletele pe android o sa rupa piata.

| akex explică:

Atunci ce spuneti de asta http://www.go4it.ro/......l-7090008/

| Denii13 a răspuns:

Eu zic sa alegi Ipad 2. Cei de la Apple au propriul sistem de operare pentru care nu exista virusi si au o gramada de aplicatii utile!