| AleXaAle14 a întrebat:

Pot ascunde aplicatii la Samsung galaxy tab p1000? Daca da cum?

Răspuns Câştigător
| CristieXe a răspuns:

Le poti creezi un folder, si in folderul respectiv pui alte foldere, si creezi tot asa, sau daca nu pui parola la folder printr-un program (se putea numai pc) poate merge si pe tableta.

4 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Le poti pune intr-un folder sau o pagina noua!

| ZeroDiferit a răspuns:

NU. Poti incerca frama rot, o aplicatie ce face root temporar, apoi intraleaza ti titanim backup, sau romtoolbox, si dezinstaleaza le pe care doresti. Nu uita sa faci backup la ce dezinstalezi just in case.

| bogboy101 a răspuns (pentru ZeroDiferit):

Este root daca tot te-ai apucat sa expliciwinking. Fara supararelaughing

| ZeroDiferit a răspuns (pentru bogboy101):

Da am spus ca e frama root, un apk care face root temporar, care parte nu ai inteles o?