| AnoMg a întrebat:

Saptamana trecuta am comandat in rate de pe eMag,sambata am semnat contractul, iar acum nu se mai intampla nimic...cand ar trebui sa ajunga produsele? La detalii comanda scrie doar,, comanda plasata"

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

50 de zile laughing)). Daca nu stii macar nu mai zi nimic ca mai rau ii faci.

15 răspunsuri:
| Cristine9595 a răspuns:

Mai asteapta un pic, si daca nu primesti raspuns poti sa ii suni.

| AnoMg explică (pentru Cristine9595):

Normal cam pe cand ar trebui sa ajunga?

| Cristine9595 a răspuns:

Poti sa verifici unde e comanda din contul e-mag, cu istoricul comenzilor.Si in ziua in care o sa iti fie livrata o sa primesti un mesaj pe telefon.

| Violleta2022 a răspuns:

Dureza intre 4-5 si 50 de zile, in functie de depozitul de marfa si de masina disponibila pentru transport.
Daca au marfa in stoc, daca nu, cand primesc noul stoc si evident, cand au transport disponibil.

| Violleta2022 a răspuns:

Am uitat sa te intreb, dar ai platit integral comanda?
Pentru ca, pana nu platetsi integral, nu pleaca nimic din depozitul lor!

| Superior a răspuns:

KatyEscu iti mai bati joc de om mult?
Am facut o comanda de 2400 lei, aseara am dat-o maine seara pe la 21.00 a venit curierul. Daca o comanda dureaza 50 de zile, cand se presupune ca serviciile online trebuie sa iti economiseasca timpul, e clarrrrr.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Superior):

Nu isi bate joc de om, atat stie sa raspunda. Ce ii trece prin cap aia scrie. Nu vezi ca omul zice ca a cerut rate si ea intreaba daca a platit integral? Si nici nu a auzit de ramburs femeia. E pe felia ei. Da sa nu ii zici asta, ca primesti ignore ca ea le stie pe toate, e inteligenta si noi plebea

| Sn4k3 a răspuns:

In 1-2 zile ar trebui sa ajunga.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Sn4k3):

Intamplare face sa stiu ce vorbesc, pentru ca i s-a intamplat unei prieten sa primeasca marfa dupa 50 de zile. Stiu ca nu-ti convine ce-ti spun, dar asta a fost realitatea.
probabil ca esti vreun copilas mic, daca ai reactionat atat de violent si negativ, la o experinta traita si impartasita, dar care tie nu ti-a convenit!

| Violleta2022 a răspuns (pentru Sn4k3):

Copilasii mici ca tine, nu ar trebui sa se bage in discutiile adultilor, ca nu-i frumos!

| Superior a răspuns:

Domnisoara Katy ce a fost asa implusiv si jignitor la Sn4ck?
Mi-e sila cand iti folosesti acel jargon de batranica diplomatica in raspunsurile tale.
Marfa? Pai femeie, daca prietenul tau e patron de magazine a comandat sushi din china atunci de i-a venit in 50 de zile. (si ala vine mai repede doamne).
"Copilasii mici ca tine, nu ar trebui sa se bage in discutiile adultilor, ca nu-i frumos!"
La 17 ani, eu sunt mai adult decat tine, te asigur. Te-am mai vazut o perioada si la categoria de automobile zicand odata ca Porsche e cea mai nesigura masina din lume si ca Smart-ul Fotwo e cel mai sigur, doamne ce prostie.

| AnoMg explică:

Ok...se pare ca s-a iscat un mic conflict, Katy nu ai citit bine intrebarea...deci in final nu am primit niciun raspuns sigur? cred ca voi suna maine la cei de la eMag =P

| AnoMg explică (pentru Sn4k3):

Multumesc de ajutor..maine ii voi suna oricum

| Superior a răspuns (pentru suntserios):

Am luat ignore ca am contrazis-o odata (desi intr-un mod civilizat, si nu era mare scofala subiectul).

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru AnoMg):

Nu s-a iscanit nimic. Personajul asta Katy, fosta DonnaAlba (mi am dat seama dupa tampeniile scrise in raspuns) traieste din dramele pe care le creeaza pe TPU. Da raspunsuri de 2 lei si pe urma se agita ca un Pepsi cand e corectata. Cred ca jumatate de TPU are ignore de la personaj.

In ceea ce priveste raspunsul tau, avand in vedere ca e vorba de rate cine stie pe unde s-a impotmolit procesul de aprobare. Suna si ai sa afli