| anonim_4396 a întrebat:

Scurt si la obiect: sapca Jordan, DE UNDEEE? Vreau sa achizitionez o sapca Jordan, preferabil online, dar nu stiu de pe ce site romanesc. Pe Nike.com am gasit, dar au transportul 40lei... Prin Romania pe unde gasesc? Mersi, funda.

3 răspunsuri:
| CuriousMind a răspuns:

Https://www.okazii.ro/sapca-jordan-noua-a175301641
Urmaresc acest anunt de ceva timp insa nu ma tine sprijinul financiar sa o achizitionez acum :)). Poate iti place.

| BibleThump a răspuns (pentru CuriousMind):

As cam vrea una noua si de pe un site de incredere gen sportvision, intersport, etc. :/

| CuriousMind a răspuns (pentru BibleThump):

Stiu ce zici, doar ca se gasesc foarte greu in Ro, alta posibilitate e sa comanzi din afara tarii dar e costisitor :s