| mgtow a întrebat:

Exista joc online DOMINO? Dar daca e sa fie un site romanesc mai bine, cineva mi-a dat unu de remi si vreau sa stiu daca e si domino. Daca se poate un site...mersi

Răspuns Câştigător
| noktambul a răspuns:

Ce importanta are pentru un jucator pasionat (de domino in cazul tau) daca site-ul este romanesc sau nu. Inregistreaza-te pe www. come2play.com si acolo vei gasi jucatori de domino din toata lumea, inclusiv din Romania. Poti juca si conversa on line 24/24. Bafta!

1 răspuns:
| KidotaDixxy a răspuns:

Http://www.donutgames.com/play/domino
Nuj daca iti e de ajutor...
dar incearca :D
:*`!
daca da funda;;)`!