| deyu121 a întrebat:

Se deschide supermarketul Profi.As vrea sa stiu daca in Profi se gasesc ceva cosmetice(ceva produse make-up).

Răspuns Câştigător
| RoxiiIoana a răspuns:

Nu prea gasesti cosmetice de make-up. Gasesti doar produse pentru par, corp! Si in rest gasesti mancare, etc.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu au produse de make-up. Doar demachiante, diferite creme hidrantante pentru fata si corp, creme de maini, sampoane, balsamuri de par etc.

| CLU a răspuns:

Da,gasesti dar ti-as recomanda sa iti iei produse cosmetice din magazine speciale pentru asa ceva

| deyu121 explică (pentru CLU):

Ok,dar cam ce produse se gasesc?

| CLU a răspuns (pentru deyu121):

Pensule,machiaje si cred ca si rimeluri

| deyu121 explică (pentru CLU):

Multumesc

| AnitaAny a răspuns:

Poti incerca produse accesibile si bune si de aici http://www.divalifecosmetics.ro/register.htm?r=011360