| Malvin2012 a întrebat:

Se merita sa cumpar de la emag.ro?
este ceva serios sau doar o facatura?
si daca este ceva bun
imi puteti spune cum cumpar in rate/?
vreau sa iau un calculator cu bani destul de grei :1900ron
dau funda celor care ma lamuresc

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| John1973 a răspuns:

Este cel mai serios http://bit.ly/1C6jpnp

| Rogony a răspuns:

Motiivul pentru care Emag are preturi foarte mari fata de dc-shop sau pcgarage este pentru ca livrarea este gratuita daca, comanzi de peste 90 lei. Celelalte site-uri probabil le livreaza prin posta si livrarea vine cam 30 lei. Am facut Aceeasi configuratie si pe Emag si pe Dc-shop si pe eMAG a iesit cu 100-200 RON mai mult.

| Oncescu_Sabina_1979 a răspuns:

E bun eMAG iar eu am luat un laptop si nu l-am luat in rate
mai bine trebuie sa ii suni pe aceia de la eMAG daca te lasa sa iei laptopul in rate
sper ca ti-am fost de folos