| Nicu_Nicu_1998 a întrebat:

Se merita sa imi iau un Bmx WeThePeople Justice 2011 dupa olx la 600lei (bicicleta pare in regula cauciucul dupa spate este nou |c.bob| cel de pe "fata" este al bicicletei din fabrica este putin toci.)

1 răspuns:
| TudyCFR a răspuns:

Pai merita daca tie iti place cum arata si o testezi inainte si vezi cum merge te intelegi cu omul si mai poti si negocia. Cred ca o poti scoate mai ieftin si ii zici ca vrei sa o si testezi si sa o vezi cum arata in realitate.