| anonim_4396 a întrebat:

Se poate alege un produs de pe sizzer.ro in funcție de oraș? Nu dau de funcția asta

1 răspuns:
| Invictusman a răspuns:

Când alegi un produs îl adaugi în cos și ulterior completezi datele personale inclusiv orașul, email, cod poștal, județul și ce mai trebuie apoi selectezi dacă ii plătești Cash curierului sau prin card și dai finalizare comanda, imediat o sa primești un email de la ei cu finalizarea comenzii, asta e demersul, succes.