| Denisacioban a întrebat:

Când trebuie sa primesc comanda de pe shein ma suna un curier din România?
Și am pus 5 lucruri, în cât timp îmi vine?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dureaza 2-3 saptamani pana ajunge marfa din China in Romania, fiindca vine cu posta nromala, fiindca este cea mai ieftina.

| vatadezahar24 a răspuns:

Bună! Comanda ta ar trebui să ajungă în cam 2-3 săptămâni, dacă totuși dorești ca comanda să ajungă mai rapid, poți intra în meniul comandei și să încerci să cauți opțiunea "urgent delivery", odată ce apeși pe aceasta este cel mai probabil ca comanda ta să ajungă mai repede. Pe meniul comandei ar trebui să mai și menționeze intervalul de timp în care comanda ar trebui să ajungă în România. Sper ca te-am ajutat!