| anonim_4396 a întrebat:

Sincer, va place stilul emo?

27 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu.Fiecare adopta stilul care-i place.

| elena a răspuns:

S-a demodat deja, acum se imbina emo cu alte curente de comportament mai vechi, creandu-se unul, oare acesta cum se va numi?

| Cleona a răspuns:

E super! Si elena, nu s-a demodat! ce imi place cel mai mult la acest stil este felul parului...

| Happyness a răspuns:

Imi place cum isi fac freza ( fetele) si hainele asa au un stil diferit :X

| AvalohAlyn a răspuns:

Nu am nimic cu cei care adopta stilul emo, fiecare cu alegerea lui. Mie mi se pare neobisnuit sa ai o frizura din aceea si sa faci mereu pe tristul sau sa fii trist, sa ai accesorii negre si sa te machiezi cu negru de zici ca nu iti place viata. Viata e frumoasa si merita traita cat mai frumos cu bucurie, pace si activitate.Este doar parerea mea.

Răspuns utilizator avertizat
| cornel a răspuns:

Mie imi place doar freza unora dintre ei

| Ana a răspuns:

Sincer, nu.Si n-am nicio treaba cu cei care adopta acest stil, nu-i judec.

| Slavic a răspuns:

Daaaaaaa

| Petronela a răspuns:

Da

| ForbiddenLove a răspuns:

Mda...si mie imi placea cand o aparut.imi placeau tunsorile lor, felul cum se imbracau dar acum nu imi mai plac. m-am schimbat total de atunci si acum mi se pare aiurea sa porti haine negre si roz din ala...sau frizurile aleahee hee. asta e parerea mea

| Marya_1984 a răspuns:

Nu. e oribil!

| dyddyyyx18 a răspuns:

Da, imi place happy

| 2696 a răspuns:

A fi emo nu e un stil ...cand suferi ingrozitor si simti ca vrei sa-ti iei viata, cazi intr-o depresie adanca atunci esti emo. Emo nu inseamna sa te imbraci intr-un fel sau sa-ti faci cine stie ce frizura iar majoritatea care fac asta sunt doar niste copii rasfatati care vor sa iasa in evidenta nu pentru ca isi urasc viata

| BoomBoomToxic a răspuns:

Nu am nimic impotriva oamenilor emo nu sunt emo dar imi plac frizurile!

| dsada a răspuns:

Da imi place mult dar nu ma imbrac asa des rar. mi-se pare un stil diferit si misto. daca arati ca emo nu trebuie sa si fi

| :X:X a răspuns:

Nu

| andreea1523 a răspuns:

Deci stilu' emo nu imi placewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Delocbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, il ador:X:X:p

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As vrea sa imi explicati si mie mai pe indelete ce inseamna acest stil. dau fundita :* :* :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sunt dementi

| mariamarybu a răspuns:

E interesant dar nu lasi folosi nicoidata!

| Missin`you` a răspuns:

Dahappy

| alerock a răspuns:

Sunt emo, deci imi place.happy

| alerock a răspuns:

Mie sincer, imi place.

| LadyOfAtlantida a răspuns:

Da, imi placehappy