| Tzakalie a întrebat:

Spuneți-mi va rog un site legit fără fake-uri de unde să-mi pot lua o pereche de jordani 1

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Te salut, eu iti pot spune de unde sa nu cumperi!
sa nu cumperi de la userul care a pus aceasta intrebare https://www.tpu.ro/......e-sub-200/
asta e pus pe escrocherii, le cumpara fake ieftine si le vinde apoi ca originale

Sa ma scuzi ca te-am inoportunat;)

| Violleta2022 a răspuns:

Cauta originali pe site-ul lor oficial, unde preturile sunt in dolari americani de la $200-$300 in sus!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pe epantofi.ro sigur gasesti marfa ok

| Tputpu35 a răspuns:

Zalando,about you, sizeer

| RubyBerserk a răspuns:

Direct de pe site-ul Nike

| Anonimdadada111 a răspuns:

Salut! Poti sa iti cumperi de pe : stockx, nike, snkrs, goat + multe altele ( stockx este cel mai recomandat )