| anonim_4396 a întrebat:

Salut, vreau si eu site-uri de unde pot cumpara incaltaminte jordan fake sa fie fake ma intereseaza si ieftine, sub 200 lei, multumesc!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ca sa le vinzi apoi ca originale cu un pret mai mare?

| Simpatic a răspuns (pentru darrio2007):

Corect, dar cine cumpara fakeuri ca sa se dea mare cu ce 'firma' si-a luat este la fel de "smecher" ca cocalarii cu audi/bmw/mercedes de fabricatie anul 2000 si mandri ca au cazan cu 3000 cm3, ii stiti cu totii aia care au apelative in vocabular ca "boss, regina mea, tatut"winking

| darrio2007 a răspuns (pentru Simpatic):

Si baga combustibil de 20 de lei, că atat au in buzunar.

| Simpatic a răspuns (pentru darrio2007):

Corect! am uitat sa zic despre numarul de inmatriculare al "bolizilor" cu motoare mari pe diesel, binecunoscutul numar de Bulgaria TX, ca sa stim cine-s cocalarii si sa-i separam de ceilalti cocalari cu bani, care au bentley de exemplu ca are taticu nu stiu ce firma de constructii

| dullcat a răspuns:

Gasesti in orice bazar.

| Whitesnake99 a răspuns:

Dragonu' Rosu sau Doraly

| LePapillonSurvivant a răspuns:

O vorba inteleapta spune ca "suntem prea saraci pentru a cheltui bani pe lucruri ieftine". Ieftin face, putin rezista. Chiar si scumpe fiind, nu ai o siguranta deplina a calitatii.
Daca sunt pur si simplu de recuzita, gasesti si in piata pe tarabe.