| Nemes_Anamaria_1990 a întrebat:

Spuneti-mi va rog unde pot sa gasesc niște fursecuri de casa sau cum sunt cele de la Subway/Starbucks sa cumpăr mai multe sa para ca le-am făcut eurolling on the floor)))). Multumesc

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

De ce nu le faci singura? E simplu, gasesti multe retete pe net, doar trebuie sa indraznesti.
http://retete.unica.ro/recipes/fursecuri-rapide-cu-doar-3-ingrediente
Daca nu le reusesti perfect, se va vedea ca sunt intr-adevar facute de TINE! :)

| AFR81 a răspuns:

Lidl - Biscuiti Americani - 3 lei 8 biscuiti.

| gigite a răspuns:

Cofetaria "Alice" -Mihai Bravu -cam Pta Iancului vs Vatra Luminoasa! Bune dar cu pret si pe masura de casaaaaaaaaaa!