| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-va parerea despre comenzile de pe Wish.

6 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Marfa chinezeasca, de proasta calitate si scumpa. Aceleasi produse pe aliexpress sau ebay sunt mai ieftine. Preturile de pe wish mai au putin si ajung la nivel de amazon, iar calitatea nu se compara...

| Violleta2022 a răspuns:

Marfa de cea mai proasta calitate.

| Frank51 a răspuns:

Foarte fain. Mai ales cand intarzie si raman si cu banii si cu produsul. 90% din comenzi mi-au ajuns, iar la 90% din cele ajunse mi-au fost dati si banii inapoi.

| Dandinelle a răspuns:

Mama mea da comanda in prostie de pe wish, ii place, vin in cateva saptamani. Doar sa nu faci ca ea si sa comanzi fara sa citesti detaliile la marimi de exemplu. (a luat o bratara pandora si de fapt era pentru copii)

| 70gabriela70 a răspuns:

Pe langa faptul ca produsele ajung la fel de tarziu ca pe Alli, sunt si foarte tepari, cand dadeam o comanda mi-au luat banii din cont si nu mi-au inregistrat comanda, so. Nu recomand.

| Rhaelse a răspuns:

Primesti ce platesti