| Raluca591 a întrebat:

Ce parere aveti de Wish? A comandat cineva de la ei? E un site de incredere? Comenzile ajung repede?

Răspuns Câştigător
| Maxxxi a răspuns:

Salut!
Am comandat acum jumatate de an niste accesorii pentru telefon si o sa imi spun parerea.
Wish este un site cu foarte multe produse, poti gasi aproape orice acolo, produse foarte interesante si ingenioase la un pret destul de min.Dar in acelasi timp aparentele inseala.Trebuie sa fii atent deoarece in majoritatea cazurilor daca gasesti un produs foarte bun la un pret mic ori produsul este fake ce copie alt brand, ori o sa fie de proasta calitate(ex.plastic ieftin si subtire).
Site-ul este partial de incredere sunt foarte multe firme ce vand acolo, unele de incredere altele doar niste firme fantoma.Important este sa te uiti la rating si la rewiew-uri.Trebuie sa fii atent.

In legatura cu transportul comenzilor ele ajung destul de greu(distanta mare+numar mare de vanzari).In cazul meu produsele au ajuns pe rand, cateva dupa 2 luni si restul nu au mai ajuns deloc(dupa cum ziceam trebuie sa fii atent, eu nu am fost si am pierdut cativa bani sad ).

Sincer eu nu as mai cumpara nimic de acolo(parere personala fiecare face ce vrea, dar eu nu recomad).
Oricum daca o sa comanzi ai grija ce comazi, fi atent la tepe si la produsele cu reduceri masive(daca un produs este redus mult din pret inseamna ca nu e de calitate si nu se vinde). Daca totul este ok produsele o sa ajunga la tine (destul de greu ). Sper sa faci alegerea corecta happy! Cumparaturi placute happy!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nam avut probleme doar cu un pistol de jucarie retinut in vama britanica pentru ca aia nu stiu nici de ala de jucarie, asa speriati sant incat cred ca omori pe cineva pe strada laughing in rest am primit totul bine, un ghiozdan militar nu a ajuns in forma dorita si mi-au dat banii + am ramas cu ala care l-am primit gratuit

| Stropdeploaie a răspuns:

Eu am comandat de pe Shipgratis mi-a venit acasa cam dupa 7 zile.