| Boy Sergel xD a întrebat:

Spuneti vreun telefon mobil misto, ce telefon imi sfatuiti sa-mi cumpar? vreau express muzica.Nu-mi Da-ti site-uri cu telefoane mobile online fiindca sunt din moldova, spune-ti numai modelul.

6 răspunsuri:
| gimytw a răspuns:

Un telefon bun care am si eu si i express music este NOKIA 5800.sa stii ca merita, i fain si bun ai gps, tot ce iti doresti chiar si wireless, bafta

| BlackScribble a răspuns:

Sonny Ericsson W350I:p.Nue foarte scumphappyDinasta am euhappy

| BlackScribble a răspuns:

Nu e cine stie ce, dar e dragut:p

| andra_2561 a răspuns:

Un telefon scumpi si se gaseste in 2 culori este LG gt405 eu il am si sunt f. multumita de el.culori sunt pe roz si negru dar rozu e prea deschis...ma rog acum si preferinele tale

| LiGhT015 a răspuns:

Nokia 6500-nu e express music dar telefonul e foarte bun.Nokia 6700-un mobil misto.Acestea sunt preferatele mele pai intra in magazinul de telefoane si alege-ti unu sunt de care vreiwinking Sunt si eu di Moldova tongue.Bafta!

| dana_8812 a răspuns:

Nokia 6110 e supr