| aiam a întrebat:

Spuneţimi plyz nişte exerciţii pentru abdomen şi biceps

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| love44katyp a răspuns:

Scrie pe youtube pilates, sunt cele mai cunoscute exercitii pentru modelarea corpului. funditaaaa te rog

| dean a răspuns:

Sunt foarte multe pe youtube sau pe site-ul http://www.culturism.ro/ click unde scrie antrenament in stanga, acolo ai de toate si abdomen si biceps, plus toate categoriile de exercitii. Baga tare!

| Bucatarul.com a răspuns:

Presupun ca ai cam 15 ani, doresti sa-ti faci abdomenul si bratul de invidiat, dar tu fac pariu ca nu ai habar ca bicepsul este muschiul mai mic la brat.

Daca vrei sa-ti faci mana mare, lucreaza tricepsul, muschiul din spate la brat.

Cat despre abdomen, cat mai multe abdomene posibile, ~400-500 de inceput, cu timpul trebuie sa ajungi cam la 1000 abdomene pentru a avea ceva ce nu multi au! happy
Salut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te frate la sala...