| dianainsta01 a întrebat:

Star curier vine acasa, la usa?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Orice curier vine acasa

| OnuOnulică a răspuns:

Da, vine la tine la ușă!

| SasNetRomania a răspuns:

Teoretic tot ce tine de cuvnatul CURIER, vine acasa.
dar atentie:
Datorita conditiilor meteo nefavorabile si a starii drumurilor, se se vor livra cu intarziere expeditiile catre urmatoarele orase: Mangalia, Calarasi, Fetesti, Cernavoda, Slobozia, Galati, Braila, Tulcea, Tecuci, Rm. Sarat, Focsani, Urziceni, Buzau.

Cursa de linie de Tulcea-Constanta-Calarasi-Slobozia- Brasov se suspenda pentru azi 27.01. 2014.

Pe masura ce vom intra in posesia unor noi informatii, va vom anunta.
contact:
sasn3t@gmail.com
ym/skype: sas.samp

| Alexandru0007 a răspuns:

Toti curierii vin la usa

| bunicisibuni a răspuns:

Da.

| dinumario a răspuns:

Da,Diana sigur vine uite contactele lor daca vrei sa fii mai clarificata
Tel: *9909 (Tarif normal in orice retea)
Fax: +(4021) 323-3262
Email: comenzi@starcurier.ro