| acris a întrebat:

Stie cineva cat este taxa de curier la cellules? vine acasa sau il lasa la posta?

2 răspunsuri:
| Clara_6276 a răspuns:

Buna! Taxa difera de la un site la altul! Eu de ex. am luat de aici: http://www.pretulverde.ro/......acuum.html pretul era mai mare cu 10 lei iar taxa de transport mai mica.Depinde...
Depinde si de originalitate.Sun altele care sun "facaturi"si sunt ieftine iar taxa la fel.Cat despre produs nu l`am folosit prea mult.:-? Dar mi s-a parut ok. Daca ai probleme cu celulita foloseste gheata(Maseaza zona u un cub de gheata sau o punga cu gheata:)). Ce e drept e putin cam greu de suportat dar functioneaza; Cel putin la mine; Asta ti-am zis pentru orice enevtualitate):))Pa:)

| lar1ssa a răspuns:

Depinde de ce il pui sa=ti aduca