| PinkyAlinusha a întrebat:

Stie careva magazine prin Ploiesti de skateri shoes? Daca da pe unde pot gasi?:S in afara de omnia, balif...

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Stiu eu.
Eu am vazut acu cateva zile. In Winmark, la Office Shoes stiu sigur ca au.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti incerca online pe http://www.frogs.ro/ si sigur livreaza si in Ploiesti. Sunt foarte saritori oamenii si te ajuta daca ai nelamuriri. Eu ii recomand. Am mai cumparat si de pe alte site-uri si am avut tot timpul probleme. Cu ei totul a mers struna. :)

| vampirika a răspuns:

NU :]] mai cauta