| BiiBiis a întrebat:

Stie careva un site BUN dupa care pot comanda produse de pe internet (de ex creme, gel de dus, sapun, produse pentru corp in general.), dar nu Shopmania. Vreau ceva care sa pot cumpara dupa acel site pentru ca Shopmania ma trimite sa comand de pe alte siteuri, eventual daca stiti si de haine la un pret rezonabil, dar hainele sa fie de calitate buna.
Multumesc.

9 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

INfinity am vazut aseara mi s au parut bune si ca pret vizioneaza situl si poate iti plac.[cosmetice] de haine.nu stiu ce te ar interesa. ok

| Cryssy a răspuns:

Ai putea incerca pe http://www.avon-shop.ro/index.php

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
www.hemel.ro
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.strawberrynet.com/country/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.cosmetice-cooibos.ro, sunt naturale...

| adinaciosescu a răspuns:

Ai incercat produsele de la Metropolitan?

| samaniela a răspuns:

Http://www.samaniela.ro/.De aici alegi din magazinul care iti place... oferta este bogata, sunt magazine sub pretul a ceea ce gasesti in Romania, ai parte de calitate si diversitate. E-mailul la care i-am contactat eu a fost:comenzi@samaniela.ro