| ioanatizzy a întrebat:

Stie cineva cam cat ar costa un aparat foto digital bun?

10 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Unul bun in jur de 500 lei.

| OanaG a răspuns:

Preturile variaza de la 250 de lei pana la mii de euro.

| Sorinella20 a răspuns:

Cu 3 milioane ii poti lua lejer un aparat foto digital bun!winking

| mimiwewem a răspuns:

Eu am dat 200 eurohappysi e foarte bunhappy

| andreea1523 a răspuns:

Buna!:)
Pai depine cam de la 3 mil in sus.
Incearca aici! http://www.marketonline.ro/foto-video/aparate-foto-digitale/
Sper ca te-am ajutat!:o3:*

| °º•●-♫-aLЭxeL-♫-●•º° a răspuns:

Depinde daca vrei ceva profesinal peste 40 de milioane daca vrei ceva simplu si cu poze frumoase si chiar filmare hd nu e mai mult de 7 sau 8 milioane eu am Canon powershot a590is parca asa retizin si sunt multzumit de elhappyOricum pentru o poza sunt arhisuficienti 3 megapixeli pe cm patrat deci mai mult de 8MP nu are rost sa iti iei

| ramona0506 a răspuns:

Eu am un Panasonic de 14. 7 mp...card de 16 gb(cumparat separat) si am dat pe el 1100 lei:) sunt multumita de el:)
dar depinde ce aparat vrei tu...incearca pe www.shopit.ro :)

pupici:*

| 202 a răspuns:

Pai ele pornesc de la 25 de milioane sa zicem pana la 80 de milioane in bani vechi

| CaVoU a răspuns:

Sal de la 3 mil in sus

| Y 2 J a răspuns:

Eu am dat pe al meu (Sony) 5 milioane si sunt multumit de el.
Am un prieten care se pricepe in IT si este la curent cu tot ce misca...si ma sfatuit sa imi iau Sony ca sunt foarte bune!
Bafta!