| Maria_1984 a întrebat:

Stie cineva cat costa gelul de curatare Nivea Young Clean Deeper?

3 răspunsuri:
| deniiiii234 a răspuns:

In jur de 20/22 lei

| Maria_1984 explică:

Eu folosesc numai produse Nivea(sampon, gel de dus, etc) si imi fac foarte bine! Sa vedem cum va fi si gelul!
Oricum, multumesc pentru sfat>big grin

| pampam_1804 a răspuns:

Nu stiu sigur cat costa, dar te sfatuiesc sa nu il iei.Nu este foarte bun. L-am folosit si vreau sa spun ca este gelatinos, nu prea ajuta.Nu am vazut nici-un rezultat.

Te sfatuiesc sa folosesti DermaDerm. Este ca un fel de spuma, nu ca si nivea.Se gaseste in farmacii.

Sper ca te-am ajutat! >big grin