| LucaMoldovan a întrebat:

Ştie cineva daca baperomania.com este legit? Nu mă refer daca vinde lucruri fake, mă refer daca vine livrare sau ceva de genul

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu este legit!
Nu specifica nicaieri numele companiei comerciale si nici nu prezinta numarul unic de la Registrul comertului, deci este un vanzator FAKE!

https://www.abaperomania.com/about_us.html

| LucaMoldovan explică (pentru Violleta2022):

Si de unde pot sa imi comand replici bape?

| AlinaNalbaru a răspuns (pentru Violleta2022):

Am vrut sa comand un hanorac in valoare de 585 lei. Cand am introdus datele cardului pentru a face plata, mi-a aparut de plata 152 $. Am anulat tranzactia, dar mi-au retras de pe card 65 $. Am trimis mesaje prin sectiunea de contact pentru ca nu exista alta varianta, dar nu am primit nici un raspuns. Nu recomand!

| ReddY25 a răspuns:

Nu cred